Kategorie: Wszystkie | Haft | Masa solna | Szydełko | Z materiału | Z papieru | Zabawy blogowe
RSS

Zabawy blogowe

środa, 05 stycznia 2011

Dość nieoczekiwanie wygrałam candy organizowane przez Angelę. Nieoczekiwanie, bo zgłosiło się około 100 osób i choć miałam nadzieję, to nie wierzyłam, że się uda, a jednak. Przyleciała do mnie wspaniała lalka i zestaw kolorowych płócienek :) Wszystko widać na zdjęciu (banerku candy) zrobionym przez Angelę. Jeszcze raz dziękuję za cukierki i dołączony liścik.

 

Dostałm też swoją paczuszkę z wymianki organizowanej przez Lucynę, którą przygotowała dla mnie Sarmatix (Justyna). Ponieważ rzeczy, które otzrymałam częściowo już wykorzystałam lub mąż zjadł, to wykorzystam zdjęcie ogólne autorki, więcej zdjęć na jej blogu. Bardzo dziękuję, wszystko mi się podoba :)

 

I mam problem, bo wysłałam swoją paczkę po powrocie ze szpitala i powinna dawno dojść, ale nie mam żadnego potwierdzenia. Osoba, dla której robiłam, nie pojawia się na blogu i nie wiem czy doszła. Zastanawiałam się czy nie wysłąć drugiej, ale wczoraj dostałam kartkę świąteczną wysłaną 15 grudnia, więc może jeszcze dojdzie? A może już dotarła? Poczekam jeszcze kilka dni.

I z tego wszystkiego zapisałam sie ponownie na kilka candy, głównie przydasiowych, m.in. w wycinance, które jest bardzo na czasie, bo cukierki z działu dla dzieci, a u mnie poród zbliża się wielkimi krokami.

środa, 17 listopada 2010

Oszalałam :) Od wczoraj nie mogę się opamiętać i przeglądam cuda jakie tworzycie i często oferujecie w formie candy/czekoladki/cukierka/rozdawajki :) Przed świętami jest chyba wysyp szansy na te cuda. Część to dzieła Waszych rąk, część to półprodukty do stworzenia własnych dzieł lub przynajmniej podjęcia próby, tzw. przydasie. Listę candy znajdziecie na bocznym pasku, wiem, sporo tego, ale jak widzę takie śliczności, to nie mogę się powstrzymać. Zastanawiam się nawet co ja tu próbuję pokazać? Jednak każdy kiedyś zaczynał i uczył się na własnych błędach, więc dalej będę pokazywać swoje prace, a co :)

I jeszcze jeden szał. Wyszywam i cierpi na tym moja maskotka piesek ;) Biedak ma nogi w igłach, postanowiłam więc zrobić igielnik biscornu, wzór wstępnie wybrałam, więc niedługo powinien się pojawić. Pluszak odetchnie z ulgą.

Kontakt ze mną
kahlan84@gazeta.pl