Blog > Komentarze do wpisu

Zielono-żółte kartki z ptaszkiem

W tym roku wyjątkowo nie dajemy siostrze prezentu na urodziny tylko pieniądze, bo zbiera na pewną rzecz i dzięki temu będzie miała jeden większy. W związku z tym zrobiłam kartkę w jej ulubionych kolorach, taką odrobinę wiosenną i w środku małą kieszonkę z motywem ptaszka na pieniądze. Zastanawiałam się czy jakiejś kopertówki nie zrobić, albo w innej formie nie dać kasy, ale prostota zwyciężyła, szczególnie, że nie wiem czy doręczymy ją osobiście czy pocztą.

Kartka urodzinowa hand made zielona

Bazą jest papier biały o gramaturze 246 w prążki, przy czym strona prążkowana jest wewnątrz kartki. Przód to połączenie dwóch papierów firmy papermania Spring Life, do tego brązowa rafia, część postrzępiona i zakręcona i kwiatek to dwa połączone tłoczone płątki Blossoms Rich Earthtones z perełką, przydałaby się większa, ale... brak takich w moich zbiorach ;) Nie ma żadnych napisów, ale taki był zamiar. W zbliżeniu pod kątem i kieszonka wewnętrzna:

Kartka urodzinowa hand made zielona

kieszonka na pieniądze

Z rozpędu powstałą jeszcze druga kartka podziękowanie w tym samym typie. Tylko, że z napisem na czerpanym papierze zielonym tuszem.

Kartka ręcznie robiona dziękuję

Kartka ręcznie robiona dziękuję

Razem prezentują się tak:

Kartka hand made zielona wiosenna

czwartek, 13 stycznia 2011, kahlan84

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
muzajo
2011/01/16 23:08:33
Karteczka jest śliczna i już wiosenna.

Kontakt ze mną
kahlan84@gazeta.pl